PRAVIDLA HRY

  1. Každá organizace může použít pouze jeden kód pro panorama zdarma. Každý další panorama je účtováno, jak je stanoveno. Podrobné informace v souvislosti s tím co panorama je můžete najít v sekci FAQ.
  2. Zdarma panorama může sloužit jako malá virtuální prohlídka stávající se pouze z jedné panorama nebo jako součást větší virtuální prohlídky stávající se z několika, nebo dokonce několik desítek panoramat spojených šipkami apod.
  3. Můžete získat právo na obdržení panorama zdarma zasláním e-mailu na daniel@panoramea.cz s uvedením adresu a telefoního číslo osoby odpovědné za zřízení schůzku s fotografem. Vzhledem k naší ochraně osobních údajů, výše uvedené údaje nebudou použity na žádný jiný účel.
  4. Dovolujeme používat zdarma panorama za libovolným účelem propagace vaší organizace bez omezení
    - Uvedení na svých webových stránkách, pomocí panoramatické fotografie, atd.
  5. Fotografie budou pořízeny při nejbližší příležitosti – při focení konaném ve vašem okolí, nebo pokud se fotograf bude nacházet ve vaší lokalitě. Náš fotograf Vás bude kontaktovat alespoň několik dní předem, než se dostaví nafotit panorama. Snažíme se splnit všechny naše vítězné panoramata, ale v některých případech vás žádáme o trpělivost.